Om Programutvalget

fint

 

Ved siden av å stå for diverse arrangementer, er programutvalget også de du kan komme til hvis du vil formidle noe til forelesere og andre instanser ved Universitetet i Oslo. Ta gjerne kontakt direkte med leder eller andre i PU.

Styrets medlemmer:

Leder: Ida Nordstrand Poppe
E-post: i.poppe.95@gmail.com

 

 

Nestleder: Ida Kruse Rasmussen
E-post: ida.kruse.rasmussen@gmail.com

 

 

Økonomiansvarlig: Signe Bjotveit
E-post: signebjotveit97@gmail.com

 

 

SVSU-representant: Paula Mortensen
E-post: paumortensen97@gmail.com

 

 

Sekretær: Mathilde Bergene Bratlie
E-post: mbbratlie@gmail.com

 

 

Kultureliten: Ada Weisser-Eldevik
E-post: ada.weisser@gmail.com

 

 

Kultureliten: Lolita Dauksta
E-post: Ldauksta@hotmail.com

 

 

Kultureliten: Mathilde Hyldal Eberholst
E-post: m.eberholst@gmail.com

 

 

Arbeidslivsansvarlig: Ragna Louise Sandvoll
E-post: ragnasandvoll@gmail.com

 

 

Arbeidslivsansvarlig: Amalie Forsgren
E-post: afamalie@gmail.com

 

 

Arbeidslivsansvarlig: Lolita Dauksta
E-post: 
Ldauksta@hotmail.com

 

 

SV-Alu: Jing Aurora Tvinnereim
E-post: jingaurorat@gmail.com

 

 

Web-ansvarlig: Maja Feng
E-post: majafeng@online.no

 

 

Styremedlem: Jing Aurora Tvinnereim
E-post: jingaurorat@gmail.com

 

 

Styremedlem:  Ingrid Birkeland Rasmussen 
E-post: 
ingrid.b.rasmussen@gmail.com

 

 

ISS-representant: Lolita Dauksta 
E-post: 
Ldauksta@hotmail.com

 

tull.jpg

Reklamer

En kommentar om “Om Programutvalget

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google+-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google+ konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s